טלפון 052-2645276

שאלות ותשובות בנושא צילום תינוקות, ילדים ומשפחה

איך מתבצעים צילומי ניו בורן?

צילום ניו בורן הוא אחד הסשנים המועדפים והאהובים עליי ביותר.... :-)
לפגוש תינוק בן שבועיים-שלושה, קטנטן עדין ומתוק כמו מלאך... פשוט כיף גדול ושמחה גדולה עבורי ועבור כל בני המשפחה.
הצילומים מתבצעים בסטודיו שממוזג לפי הצורך, אם צריך ישנם שני תנורים קטנים אותם אני מכוונים ישירות על התינוק הקטנטן, יש בסטודיו שידת החתלה וכמובן כל האקססוריז הדרושים: כובעים לבנים ולבנות בשלל צבעים וסגנונות, סרטי ראש מהממים לבנות, לרוב אביזרים שאני מזמינה מארצות הברית או שנתפרו במיוחד עבור הסטודיו, וכמובן מגוון של רקעים.

לקרוא עוד
מה צריך להביא לצילומי ניו בורן ?

בעיקרון שום דבר מיוחד :-) את כל האביזרים המיוחדים יש בסטודיו - מגוון של סרטי ראש וכובעים, שמיכות ופרוות בשלל צבעים. אם יש לך אביזר מיוחד שאת חושבת שיתאים לצילומים או בגד שאת מעוניינת לצלם איתו את מוזמנת בהחלט להביא ואנחנו נחליט יחד עם מה לצלם ובאיזה סגנון.

איך מתבצעים צילומי תינוקות?

לצילום תינוקות יש מגוון רחב מאוד של אביזרים המותאמים לקטנטנים, כמו סלסילות, פרוות, כריות, קערות, ריהוט עתיק וכדומה. הצילומים נעשים גם על רקע לבן וגם על רקע שחור כולל משחקים של אור וצל ומראה דרמטי או שימוש בתאורה רכה ועדינה. נצלם את התינוק לבדו במגוון בגדים ואביזרים לצד הצילומים של התינוק עם ההורים, על כף היד של אבא, על הכתף של אמא, או כל המשפחה ביחד.


        

ואם צריך לעשות הפסקת אוכל או להחליף חיתול לתינוק?

משך הצילומים בדרך כלל מתארך לפי הצרכים של התינוק באותו רגע... 
בצילומי תינוקות אני לוקחת בחשבון שנצטרך לעשות הפסקות לאוכל ולהחלפת חיתולים, ולהרגיע תינוק לא רגוע ואני ממתינה עד שהתינוק יירגע ויהיה נינוח ומוכן להצטלם :-)
תינוק רגוע = צילומים מוצלחים... ואני משתדלת כמיטב יכולתי שהתמונות יצאו הכי טובות שאפשר :-)

ואיך מתבצעים צילומי ילדים ומשפחה?

צילום ילדים וצילום משפחה הוא ספונטני וזורם, ונעשה באווירה משוחררת וכיפית: אתם קופצים, צוחקים, משחקים, מתחבקים... ואני תופסת את הרגעים הכי יפים.
הצילומים מתבצעים במגוון בגדים, עם אביזרים וצעצועים מתחלפים, ואפשר כמובן לשלב כמה סוגי רקעים וסגנונות.

לקרוא עוד