מידע ושאלות נפוצות על צילומי ילדים ומשפחה

ואיך מתבצעים צילומי ילדים ומשפחה?


צילום ילדים וצילום משפחה הוא ספונטני וזורם, ונעשה באווירה משוחררת וכיפית: אתם קופצים, צוחקים, משחקים, מתחבקים... ואני תופסת את הרגעים הכי יפים.
הצילומים מתבצעים במגוון בגדים, עם אביזרים וצעצועים מתחלפים, ואפשר כמובן לשלב כמה סוגי רקעים וסגנונות.

הצילומים הם חוויה משפחתית, אימא ואבא קופצים ושרים ברקע ומנסים למשוך את תשומת הלב של הילדים, מחליפים כל כמה צילומים בגדים, אביזרים וצעצועים ומשלבים כמובן כמה סוגי רקעים וסגנונות. מצלמים תמונות של כל ילד לבד, של הילדים יחד וכמובן תמונות משפחתיות מקצועיות... ואני דואגת שכולם יצאו טוב, בלי מצמוצים ובלי פוזות מאולצות... תמונות משפחתיות טבעיות של כל בני המשפחה במיטבם... כולל אבא או אימא שתמיד מצלמים ואף פעם לא מופיעים בתמונה... :-)
לאלבום עם צילומי משפחה מדהימים ומזכרת מרגשת וייחודית.
אתם מוזמנים לבקר בגלריית צילומי ילדים וב גלריית צילומי משפחה.
איך מתבצעים צילומי תינוקות?


לצילום תינוקות יש מגוון רחב מאוד של אביזרים המותאמים לקטנטנים, כמו סלסילות, פרוות, כריות, קערות, ריהוט עתיק וכדומה. הצילומים נעשים גם על רקע לבן וגם על רקע שחור כולל משחקים של אור וצל ומראה דרמטי או שימוש בתאורה רכה ועדינה. נצלם את התינוק לבדו במגוון בגדים ואביזרים לצד הצילומים של התינוק עם ההורים, על כף היד של אבא, על הכתף של אמא, או כל המשפחה ביחד.
איך מתבצעים צילומי ניו בורן?


צילום ניו בורן הוא אחד הסשנים המועדפים והאהובים עליי ביותר.... :-)
לפגוש תינוק בן שבוע - שבועיים, קטנטן עדין ומתוק כמו מלאך... פשוט כיף גדול ושמחה גדולה עבורי ועבור כל בני המשפחה. הצילומים מתבצעים בסטודיו שממוזג לפי הצורך, אם צריך ישנם שני תנורים קטנים אותם אני מכוונים ישירות על התינוק הקטנטן, יש בסטודיו שידת החתלה וכמובן כל האקססוריז הדרושים: כובעים לבנים ולבנות בשלל צבעים וסגנונות, סרטי ראש מהממים לבנות, לרוב אביזרים שאני מזמינה מארצות הברית או שנתפרו במיוחד עבור הסטודיו, וכמובן מגוון של רקעים. את התינוק אנחנו מפשיטות, ומרדימות אותו כששמיכה עוטפת את גופו...ומחכות שיכנס לשינה עמוקה....כשזה קורה אנחנו יכולות להתחיל :-)
הסטים שנצלם בכל פעם נקבעים בהתאם למצב העירנות של התינוק, אם הוא נכנס לשינה עמוקה נתחיל עם סטים שלו לבד, אם הוא לא לגמרי ישן נתחיל עם הסטים יחד איתכם ההורים - תמונות משפחתיות וסט לבד עם כל הורה בנפרד כשהילד מונח על כף היד של ההורה, תמונות תקריב, פנים, אימא נושקת לתינוק, מחבקת אותו בעדינות וכדומה., כך הצילומים מתקדמים בהתאם למצב העירנות של התינוק, אני מתאימה את עצמי ואת סוגי הסטים והצילומים לקצב ולנוחות שלו.
נשתדל לצלם כמה שיותר סטים, על מגוון בדים ופרוות, סלסלות וקופסאות, זרי לראש וכובעים שיתחלפו במהלך הסט, יחד עם שינוי תנוחות של התינוק ותאורות שונות על מנת שיהיה לכם בוק כמה שיותר מגוון.
את תיהיי שותפה מלאה בבחירת הבדים, הקערותו האקססוריזעל מנת שהתמונות יהיו לפי טעמך האישי והעדפותיך:)
לפני כל צילום אני מוודא כי התינוק מונח בצורה בטיחותית, שמירה על הבטיחות ונוחות התינוק במקום הראשון! השמיכות בהן אני משתמשת עוברות כביסה לאחר כל שימוש,
כמו כן אני מקפידה על שטיפת ידיים לפני כל צילוםווחיטוי ידיים עם חומר חיטוי במהלך הצילומים.
מה צריך להביא לצילומי ניו בורן?


בעיקרון שום דבר מיוחד :-)
את כל האביזרים המיוחדים יש בסטודיו - מגוון של סרטי ראש וכובעים, שמיכות ופרוות בשלל צבעים. אם יש לך אביזר מיוחד שאת חושבת שיתאים לצילומים או בגד שאת מעוניינת לצלם איתו את מוזמנת בהחלט להביא ואנחנו נחליט יחד עם מה לצלם ובאיזה סגנון.
ממליצה כמובן להגיע עם הציוד הרגיל של התינוק שאיתו את יוצאת בד"כ מהבית ו 2 חיתולי בד (טטרה) ושמיכה.
לתשובת ליבכם - הסטודיו מחומם לטמפרטורה גבוהה לכם ההורים מומלץ להגיע עם בגדים קלילים ונוחים.
מעבר לכך ממליצה להגיעה עם הרבה סבלנות...חשוב מאוד לשמור על השקט והרוגע, אנחנו רוצים את הסביבה הרגועה ביותר שתאפשר לבייבי הקטן שלכם לישון. ולכן חשוב מאוד לא לשכוח לשים טלפונים על שקט, להוריד הילוך ולא למהר...צריך לשמור על סבנות ולחכות שהתינוק ירדם, אני רגילה לעבוד עם תינוקות קטנטנים, לפעמים לוקח קצת זמן להרגיע את התינוק, אבל אני מצליחה עם כולם. אני נותנת להם להוביל, אם צריך לעצור בשביל אוכל, אז עוצרים ואם צריך זמן חיבוקים כדי להרגיע אז מחבקים ואוהבים. יש זמן להכל. כשאתם רגועים, גם התינוק רגוע.
אם יש ילדים קטנים שיהיו חלק מהצילומים, נצרף אותם בחצי שעה הראשונה (או האחרונה) לא תהיה להם סבלנות ליותר מזה ולנסות להקפיד איתם על השקט יהיה עונש עבורם ועבורכם, לכן מומלץ מאוד לשחרר אותם אחרי חצי שעה – לגן , ללכת עם אחד ההורים לקניון, דודה שתשמור עליהם.
ואם צריך לעשות הפסקת אוכל או להחליף חיתול לתינוק?


משך הצילומים בדרך כלל מתארך לפי הצרכים של התינוק באותו רגע...
בצילומי תינוקות אני לוקחת בחשבון שנצטרך לעשות הפסקות לאוכל ולהחלפת חיתולים, ולהרגיע תינוק לא רגוע ואני ממתינה עד שהתינוק יירגע ויהיה נינוח ומוכן להצטלם :-)
תינוק רגוע = צילומים מוצלחים... ואני משתדלת כמיטב יכולתי שהתמונות יצאו הכי טובות שאפשר :-)