מידע ושאלות כלליות לגבי הצילומים

למה דווקא הסטודיו של קרן לגזיאל?


* כי יש לי ניסיון רב בצילומי סטודיו – צילום היריון, תינוקות וילדים בפרט. אני צלמת סטודיו מקצועית משנת 2000 – אז גם עלה לאוויר אתר האינטרנט הראשון שלי... * כי יש בסטודיו גרפיקאית מקצועית שאחראית על עיבודי התמונה והעיצוב הגרפי של הספרים הדיגיטליים. * כי הסטודיו מאובזר במיטב ציוד הצילום והתאורה והאביזרים הדרושים לצילומי היריון, תינוקות, ילדים.
מה כוללת חבילת צילום בסיסית?


* את התמונות הנבחרות מעובדות בפוטו שופ * את כל התמונות שצולמו במהלך סשן הצילומים, באיכות גבוהה כמובן, אותן תקבלי בגלריה אינטרנטית אישית עם לינק להורדת התמונות באיכות הגבוהה ביותר.
* עיבוד בפוטו שופ של התמונות הנבחרות.
* כמה סוגי אלבומים לבחירה; תוכלי לראות אותם בסטודיו ולבחור לך את האלבום שאת אוהבת.
ראי דוגמאות לאלבומים - תוספות לחבילות, ופירוט לגבי החבילות השונות - מחירון.
* הפתעה קטנה ומודפסת עם התמונות הכי יפות שלך.
אפשר לקנות שובר מתנה?


ניתן להזמין שובר מתנה אישי עם הקדשה מקסימה והזמנה ליום צילומים בסטודיו, ולהעניק לאנשים שאתם אוהבים מתנה מרגשת שהושקעה בה מחשבה, וגם מזכרת שתישאר איתם לנצח.
מה הם תנאי התשלום?


תנאי תשלום עם תיאום מועד הצילומים תשולם מקדמה של 200₪ באשראי או בהעברה בנקאית, יתרת התשלום תתבצע במלואה בתום הצילומים. תנאי ביטול ביטול שיעשה שבוע או יותר לפני מועד הצילומים - יינתן החזר כספי בניכוי עמלה ע"ס 50 ₪.ביטול של פחות משבוע לפני מועד הצילומים - לא יינתן החזר כספי אך תתאפשר קביעת מועד חדש לצילומים בהתאם לזמינות הסטודיו ובתוקף לשישה חודשים מיום הצילומים המקורי.
במקרה של ביטול בתוך פחות מ-24 שעות לפני מועד הצילומים תחויבו בעלות המקדמה.
האם התמונות הנבחרות עוברות עיבוד בפוטו שופ?


בוודאי! התמונות הטובות ביותר שתבחרי עוברות עיבוד, הכולל החלקה קלה של הגוף, טשטוש סימני מתיחה, צלקות, פצעים, החלקה קלה של הפנים, החלקת הרקע ובקיצור... החלקה של כל מה שהיינו מעדיפות לשכוח.
כמו כן, התמונות עוברות תיקון בהירות וכהות, קונטראסט, קומפוזיציה, חידוד תיקוני צבע, הוספת קרני שמש בצילומי טבע, ולבסוף חלק מהתמונות נהפוך לשחור לבן ואחרות לחום עתיק (sepia), או עריכה בגוון וינטג' חם, כל תמונה ומה שהכי מתאים לה.
אילו אביזרים יש בסטודיו?


יש מגוון רחב של צעיפים, תכשיטים, חצאיות, בדים ותחרות מסוגים שונים, שלים, פרחים, כובעים ועוד מגוון אביזרים מיוחדים (רבים מהם תוכלו לראות באתר האינטרנט).
לצילומי ילדים ותינוקות יש שלל סלסילות וקערות, כנפיים, פרוות, סוס עץ, כיסאות קטנים מקש/עץ, ריהוט עתיק ואביזרים עתיקים כמו מאזניים עתיקים ועוד שלל אביזרים מיוחדים.
איזה סוגי אלבומים יש?


ישנם אלבומי פוטו דיגיטליים במספר גדלים וכריכות, וכוללים עיצוב גרפי מקצועי, אותם תוכלי לראות בסטודיו ביום הצילומים ולבחור את האלבום שאת אוהבת.

אלבום פוטו זהו אלבום דיגיטלי המודפס בשיטה ייחודית על נייר צילום (נייר פוטו) איכותי המתאפיין בדפים עבים במיוחד ועל כן עמידים לאורך שנים. דפי הספר מודפסים באופן מלא על שני חלקי העמוד של כל דף ועל כן הפתיחה של הספר היא מלאה - 180 מעלות.
הכריכה מודפסת ומעוצבת גרפית לפי טעמך.
איך בוחרים את התמונות?


בתום הצילומים אשלח לך את כל התמונות שצילמנו, כך שתוכלי לבחור את התמונות האהובות עלייך, ואותן אעבד עיבוד יסודי בפוטו שופ.
בחירת התמונות היא החלק הקשה ☺
נסי לבחור תמונות מגוונות עד כמה שניתן – שיהיה ייצוג לכל סדרה שנצלם, בפוזות ובזוויות שונות. מכל סדרה כדאי, לדוגמה, לבחור תמונה אחת שבה את מביטה למצלמה, אחת שבה את מסתכלת על הבטן, אחת עם חיוך, אחת עם הראש למעלה, אחת מקדימה, אחת בפרופיל, וכן הלאה.
האם אפשר לעשות הגדלות על קנבס או קאפה?


את מוזמנת לבחור את התמונות האהובות עלייך מיום הצילומים, ולהגדיל אותן על קנבס או על קאפה במגוון גדלים וסוגים, ולהפתיע את יקירייך במתנה מקורית, מפתיעה ומרגשת שתלווה אתכם מדי יום בחדר השינה, בפינת האוכל, בסלון או במשרד.
תוך כמה זמן מקבלים את התמונות והאלבום?


את כל התמונות שצילמנו תקבלי תוך מספר ימים בודדים בגלריה אינטרנטית אישית, ממהה תוכלי להוריד את התמונות, לשתף ולבחור את התמונות לעריכה.
את התמונות שנבחרו לעריכה בפוטושופ תוכלי לקבל תוך עשרה ימים עד שבועיים מהיום שמסרת את רשימת התמונות הנבחרות.
אלבום דיגיטלי מוכן תוך עד חודש ימים מרגע שאישרת את העיצוב להדפסה.
ואם יש לי שאלות נוספות?


את מוזמנת ליצור איתי קשר:
בטלפון: 052-245276
ותמיד אפשר להשאיר הודעה או לשלוח לי מייל:
keren@kerensgallery.net
ואני אחזור אלייך בהקדם האפשרי.