צילומי הריון בטבע

heart.png
 


היתרון הראשון בצילומי הריון בטבע זה מן הסתם הטבע...הטבע מוסיף מימד רומנטי וטיבעי לתמונות ומציע מגוון רקעים שרק הטבע יכול להציע לנו- בין אם את אוהבת ים או את אישה של ירוק ויער, או שאת אוהבת פרחים וחולמת להצטלם בשדה או פרדס, כל הטבע עומד לרשותך ואני ואת יחד נתכנן את הסשן צילומי הריון שלך בהתאם להעדפות והנוף שאליו את יותר מתחברת.
היתרון השני של צילומי הריון בטבע הוא הטיבעיות והקלילות של הצילומים - בטבע הכל יותר זורם, אפשר פשוט להתהלך בחופשיות, לשבת להסתכל על השקיעה בים, ואני פשוט אהיה שם ואתפוס רגעים שלך ושל משפחתך בצורה הכי טיבעית שיש.

במהלך הסשן צילומי הריון בטבע שלך אנחה אותך איך לעמוד, לאן להסתכל ומה לעשות בכל רגע ורגע תוך שאני בודקת כל הזמן מה הזווית המחמיאה לך, אתן לך רעיונות לתנוחות, ואבחר עבורך את הביגוד והזוית שמחמיאה לך.
יחד ניצור עבורך חוויה מושלמת מתקופת ההריון ומזכרת ותמונות הריון מקצועיות ומיוחדות שתזכרי כמה נשית ויפה היית בתקופת ההריון. 

ניתן להזמין צילום הריון בשילוב משפחה או רק עם בן זוגך ואפילו עם כלב אם תרצי, הכל מתקבל בברכה, העיקר שתהיה לך חוויית צילומי הריון נעימה ומהנה, ולא פחות חשוב - תוצאה מחמיאה ומרגשת, שתשמחי לחזור אליה גם בעוד שנים להסתכל ולהיזכר.

BACK TO TOP 2.png