1/2
1/1
%D7%A6%D7%91%D7%A2%20%D7%9E%D7%99%D7%9D%

נעים להכיר


היי, אני קרן, אימא לאלה, תמר ועמית, נשואה לסיימון ומצלמת מאז שאני זוכרת את עצמי...
מצלמת צילומי הריון בטבע ובסטודיו, צילום תינוקות, צילומי משפחות, צילום ילדים, וצילומי נשיות כבר שנים רבות, עוד מתקופת היותי סטודנטית...
איך התחלתי...


את הסטודיו הראשון שלי כצלמת עצמאית פתחתי בשנת 2004.
התחלתי לצלם עוד הרבה לפני שהפכתי להיות אימא,   אבל מאז שבנותיי נולדו הן נותנות לי את ההשראה לסטים מיוחדים לצילומי תינוקות וילדים וההתרגשות וההתלהבות מצילום הריון, ומצילום ילדים ומשפחה רק גברה והתעצמה – אני עדיין מתרגשת ונהנית מכל צילום מחדש!

הרגעים המיוחדים, המרגשים והמאושרים שלכם בחיים הם ההתרגשות האמיתית שלי. היכולת להכניס אותם לפריים ייחודי, לזווית צילום המדברת ללא מילים, לרגעים שאפשר לעצור ולהביט בהם שוב ושוב...
מהיום שקיבלתי מאבי, צלם מקצועי בעצמו, את מצלמת הרפלקס הקטנה ליום ההולדת ה - 15 שלי, ידעתי שזו אהבה לכל החיים. המצלמה כבשה אותי כבר מהקליק הראשון וידעתי שזה הייעוד האמיתי שלי בחיים: להנציח רגעים.
לאחר הצבא, שילבתי בין אהבותיי הגדולות, הים והצילום, כשעבדתי כצלמת תת מימית בריף הדולפינים באילת.
גם אל טיוליי הרבים בעולם לקחתי את המצלמה שהשתכללה עם השנים, הנצחתי אנשים, צבעים ורגעים אותם תוכלו לראות באתר.

בין עבודותיי לטיוליי הרבים בעולם השלמתי תואר במדעי ההתנהגות, כלכלה ומנהל עסקים ולמרות ששקדתי על לימודי בדקדקנות ומסירות,
ידעתי תמיד שיבוא יום ויהיה לי סטודיו משלי...וכך היה...סיימתי את התואר ומיד לאחריו פתחתי עת הסטודיו שלי ברמת גן, אחכ הסטודיו נדד לדרום תל אביב, אחכ לראשון לצין והגיע לבסוף באר יעקב.
קורסים והשתלמויות רבים ביניהם צילום עירום אומנותי, צילום מזון וצילום אופנה, הפקה וסגנון הביאו אותי לרגע הזה שבו אני מזמינה אתכם לחלוק איתי את הרגעים הכי מרגשים ולהפוך אותם למזכרת ייחודית לתמיד.

באתר שלי תוכלו להתרשם מצילומים שונים ביניהם: צילומי הריון בטבע, צילום הריון בסטודיו, צילומי קייק סמאש וצילומי גיל שנה, צילום ניו בורן, צילומי תינוקות, צילומי ילדים, צילומים בטבע, צילומים קסומים ביער, צילומי משפחה וצילומי דורות אותם תוכלו לראות בדף הגלריות.

 

%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%97%D7%99%D7%9D%20%
**************************בכל שלב ושלב בחיים יש משהו חדש ומרגש, הריון, לידה, תינוק חדש, המשפחה גדלה...
המטרה שלי כשאני מצלמת צילום הריון, צילום תינוקות צילום משפחה או אנשים באופן כללי היא לעזור לך להנציח את הרגעים הקסומים האלה בחייך בצורה מקורית ומיוחדת - רגעים קטנים, מבט, חיבוק אוהב, נשיקה או צחוק מתגלגל הם אלה שיוצרים את הקסם האמיתי שאני רוצה לתעד עבורכם. 

סגנון הצילום שלי הוא אלגנטי נקי ואסתטי, אני מאד אוהבת צילום בסגנון לייף סטייל, אבל גם אוהבת לבנות תפאורות מעניינות ולצאת ללוקיישנים מגוונים ולים וצילומי שקיעה במיוחד.
אני מחפשת בצילום שלי להראות את השמחה והכיף בצילומים, לשים את הדגש עליכם, על הדינמיקה בניכם, על רגע אחד קטן של מבט, חיבוק, צחוק, ולא פחות חשוב מהתמונות - להעניק לכם יום של חוויה מיוחדת במינה, יום שתיהנו ממנו ותזכרו אותו לטובה וכמובן שתאהבו את התוצאה -  בוק ייחודי ואיכותי שתהנו לדפדף בו עוד שנים רבות.

אם נשביתם בקסם, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבוע חוויית צילום בלתי נשכחת,
יחד ננצור זכרונות מרגשים שיהפכו לאלבום מהודר, מעוצב ומקצועי בשבילכם, לכל החיים.

שלכם.
קרן לגזיאל-מיכאלי.

%D7%A6%D7%91%D7%A2%20%D7%9E%D7%99%D7%9D%
המטרה שלי
צילומי הריון צילום הריון